DOPRAVA

Doprava klientů VoZP

Doprava na ozdravné pobyty dětí s doprovodem bude zajištěna vlakem s nástupními místy v Praze, Olomouci a Ostravě.. Z Popradu jsou klienti převezeni soukromou autobusovou dopravou do hotelu. Během celé cesty jsou klienti doprovázeni našimi delegáty a zdravotníkem.

Doprava na ozdravné pobyty dětí bez doprovodu bude zajištěna autobusem s nástupními místy v Praze, Olomouci a Ostravě. Během celé cesty budou děti doprovázené našimi delegáty a zdravotníkem.

Další důležité informace ohledně dopravy tzn. celá organizace dopravy jako nástupní místa, jména delegátů na nádražích, časy odchodů a příchodů vlaků vzhledem k rozsahu budou upřesněna konkrétně ke každému turnusu v odjezdových propozicích, které zašleme nejpozději 14 dní před začátkem ozdravného pobytu.

Nástupní místa: PRAHA, OSTRAVA, OLOMOUC

Přibližný odjezd vlaku z Prahy na ozdravný pobyt bude v 8:00 ráno.

Selling Online

CESTOVNÍ POJIŠTENÍ je plně záležitosti CK JMG a garantuje Vám jako doprovodním osobám i Vašim dětem krytí v průběhu celého Vašeho pobytu počínajíc nástupem na autobus/vlak, to znamená že jako účastníci vysokohorského ozdravného pobytu nepotřebujete další cestovní pojištění.

Doprava vlastním vozidlem

Pokud se někteří klienti VoZP rozhodnou nevyužít naši dopravu vlakem a na místo se dopraví třeba vlastním vozidlem, přikládáme automapy Google pro lepší dopravní orientaci až k hotelu Hutník.

HOTEL HUTNÍK

JMÉNO DELEGÁTA : M.A. Tamara Jamnická
MAIL : tatry.vozp@gmail.com
TEL.: +421 907452880

Kontaktujte nás

Neváhejte nás oslovit v případě nejasností.

ADRESA: Hotel Patria, K Vodopádom 33, 059 85, Štrba

EMAIL: tatry.vozp@gmail.com

TELEFÓN: +421907452880